Filtrele

Fiyat Aralığı

107 273

Sıralama

Dekoratif 40x60 cm. Rattan Askı
Dekoratif 40x60 cm. Rattan Askı
Ön Sipariş
Yeni
186,89
İncele
Dekoratif 30x17,5 cm 6'lı Bambu Askı
Dekoratif 30x17,5 cm 6'lı Bambu Askı
Ön Sipariş
Yeni
272,92
İncele
Çocuk Odası Rattan Duvar Askısı 45x12 cm
Çocuk Odası Rattan Duvar Askısı 45x12 cm
Ön Sipariş
Yeni
107,10
İncele
Dekoratif 40x25 cm. Bambu Askı-03
Yakında Stoklarımızda
Dekoratif 40x25 cm. Bambu Askı-03
Ön Sipariş
Yeni
TÜKENDİ
4 adet ürün bulunmuştur.

Çocuk Elbise Askı

Çocuk Elbise Askı

Çocuk kıyafetlerinin düzenli bir şekilde muhafazasını mümkün kılan çocuk elbise askıları, birbirinden özel tasarımlarla sizlere sunuluyor. Dekoratif görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken askılar, modern dekorasyon için ideal bir seçenek olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bambu, Rattan gibi malzemelerden üretilen askılar, uzun süreli kullanımı olanaklı hale getiriyor. Birbirinden özel askı tasarımlarından ihtiyacınız olanları satın alabilir, çocuklarınızın kıyafetlerini sorunsuz şekilde saklayabilirsiniz.

Çocuk Elbise Askılar

Çocuk elbise askıları, kullanışlılıkları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çocuk kıyafetlerinin pratik ve konforlu bir şekilde muhafazasını sağlayan askılar, aynı zamanda estetik görünümleriyle de ön plana çıkıyor. Doğal görünümleriyle bir askıdan çok daha fazlasını vadeden tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Rattan ya da Bambu kullanılarak el işçiliği ile üretilen askılar, şık ve zarif görünümleriyle ön plana çıkıyor. Sizler de birbirinden özel, şık ve lüks görünümlü askılardan ihtiyaç duyduklarınızı elde edebilirsiniz. Böylelikle dayanıklı ve kaliteli ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Çocuk Elbise Askı Modelleri

Uzun süreli kullanımı mümkün kılan çocuk elbise askıları, çocuk dolaplarında kullanılabildiği gibi çocuk odalarında da tercih edilebiliyor. Yaprak desenli askı ile havlu, mont gibi ürünleri asabilirsiniz. Kapı arkalarında kullanılabilen bu tür askılar, odanın modern bir görünüm elde etmesini olanaklı hale getiriyor.

Boyutları ve tasarımları birbirinden farklılık gösteren askıların her biri, sahip olduğu özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sizler de çocuk odalarında ihtiyaç duyduğunuz askıları belirleyerek istediğiniz modellere hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşmanın keyfini yaşayın.

Çocuk Elbise Askı Fiyatları

Çocuk odalarında kullanışlılıklarıyla dikkatleri üzerine çeken çocuk elbise askıları, modern tasarımlarıyla muhteşem bir dekorasyon vadediyor. Bu nedenle çocuk dekorasyonunda da tercih edilebilen askılar, farklı kıyafetlerin zahmetsizce muhafazasını mümkün kılıyor. 40x60 boyutundaki Rattan askıları, dolap içlerinde kullanabilirsiniz.

Dekoratif bambu askılar, dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle pantolon, gömlek, kazak gibi kıyafetlerin düzenli bir şekilde muhafazasına olanak tanıyor. Sizler de birbirinden özel askı modellerini inceleyebilir, her bir model üzerinden ihtiyaç duyduklarınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ürünlere çok özel fiyatlarla ulaşabilir, çocuklarınızın kıyafetlerinde bir düzen oluşturabilirsiniz.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Fethiye Avize Elektrik Elektronik Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.