Filtrele

Fiyat Aralığı

412 567

Sıralama

Ece Hazeran Masa Lambası
Ece Hazeran Masa Lambası
Ön Sipariş
Yeni
431,33
İncele
Tiana 40 cm. Hazeran Masa Lambası
Tiana 40 cm. Hazeran Masa Lambası
Ön Sipariş
Yeni
474,45
İncele
Beste Rattan Masa Lambası -04
Beste Rattan Masa Lambası -04
Ön Sipariş
Yeni
566,89
İncele
Beste Rattan Masa Lambası -03
Beste Rattan Masa Lambası -03
Ön Sipariş
Yeni
412,83
İncele
Beste Hazeran Masa Lambası -01
Beste Hazeran Masa Lambası -01
Ön Sipariş
Yeni
412,83
İncele
5 adet ürün bulunmuştur.

Hazeran Masa Lambası

Hazeran, çok özel bir el işçiliğidir. Bambu ipleriyle yapılan bu örgü tekniği, masa lambalarının oldukça efektif bir tasarıma ulaşmasını sağlamaktadır. Hazeran Masa Lambası, muhteşem detayları ve renkleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Genellikle çalışma masalarında tercih edilen bu tür masa lambaları, ev dekorasyonuna hareketlilik katan bir unsur olarak da değerlendirilebilmektedir. Muhteşem el işçiliği ile göz alıcı görünüm kazanan masa lambaları ile bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Hazeran Masa Lambaları

Tematik ögelerle tasarlanan, el işçiliğinin benzersiz bir hali olarak ön plana çıkan Hazeran Masa Lambası modelleri, modern dekorasyon için kullanılabilmektedir. Bambu ipleriyle titizlikle tasarlanan her bir masa lambası, dikkatleri üzerine çeken detaylara ev sahipliği yapmaktadır. Simetrik görünümleriyle ön plana çıkan, çalışma masalarında benzersiz bir dokunuş vadeden masa lambalarıyla kendinize özel alanlar oluşturabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hazeran Masa Lambası Modelleri

Hazeran Masa Lambaları, el işçiliğinin dahil olduğu bir aydınlatma ürünüdür. Bu nedenle, titizlikle tasarlanması gerekmektedir. Birbiri içine geçirilen hasır örgülerden meydana gelen masa lambaları, çalışma alanlarının dinamik bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Her bir masa lambası modeli, doğal görünüme sahiptir.

Doğal ağaçtan tasarlanan Hazeran Masa Lambası modelleriyle evinizin farklı köşelerinde muhteşem atmosfer oluşturabilirsiniz. Kendine özgü tasarımıyla ön plana çıkan masa lambalarını kullanarak çalışma ortamınızda yenilikçi dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Hazeran Masa Lambası Fiyatları

Evin farklı bölgelerinde geleneksel ve klasik bir dokunuş istiyorsanız eğer, MyLamp ayrıcalığıyla tasarlanan Hazeran Masa Lambası modellerini inceleyebilirsiniz. Titizlikle tasarlanan özgün masa lambası modellerini, çalışma masalarında kullanabildiğiniz gibi farklı alanlarda da tercih edebilirsiniz.

Simetrik görünüşe sahip örgülerle tasarlanan masa lambaları, bulunduğunuz ortamın çok özel bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Suya ve dış etkilere dayanıklı bambudan üretilen masa lambaları, uzun süreli kullanımı mümkün kılmaktadır. Ayrıca her bir masa lambası, doğal görünümüyle ön plana çıkmaktadır.

MyLamp tarzını yansıtma konusunda bir hayli başarılı olan masa lambalarını evinizi muhteşem bir şekilde dekore etmek için kullanabilirsiniz. Çalışma masalarınızda ya da evinizin farklı bölgelerinde göz alıcı bir atmosfer oluşturabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Fethiye Avize Elektrik Elektronik Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.