Filtrele

Kategoriler

Fiyat Aralığı

76 100

Sıralama

Ekmek Tahtası 37x16,5 cm
Yakında Stoklarımızda
Ekmek Tahtası 37x16,5 cm
Ön Sipariş
Yeni
TÜKENDİ
Ekmek Tahtası -03
Yakında Stoklarımızda
Ekmek Tahtası -03
Ön Sipariş
Yeni
TÜKENDİ
Ekmek Tahtası -01
Yakında Stoklarımızda
Ekmek Tahtası -01
Ön Sipariş
Yeni
TÜKENDİ
3 adet ürün bulunmuştur.

Ekmek Tahtası

Ekmek tahtası, günlük hayat içerisinde sıklıkla kullanılan bir mutfak ürünüdür. Malzemelerin daha kolay kesilmesine destek olan ekmek tahtaları, işlevsellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Diş budak ağacından yapılan ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan ekmek tahtalarını, uzun süreli kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dış darbelere karşı oldukça dayanıklı olan tasarımlar, farklı ebatlar üzerinden sizlerle buluşuyor. Farklı modeller üzerinden ihtiyaç duyduklarınıza zahmetsiz bir şekilde erişim sağlamanın keyfini yaşayın.

Ekmek Tahtaları

Diş budak ağacından titizlikle üretilen ekmek tahtaları, doğal bir görünüme sahiptir. Klasik bir tahta görünümüyle tasarlanan ekmek tahtaları, kolay bir kullanım sunuyor. Mutfakta işlerinizi kolaylaştıran tasarımlar, birbirinden özel lezzetleri hazırlamanıza destek oluyor. Sağlıklı yapısı, doğal görünümü ve işlevsellikleriyle dikkat çeken ekmek tahtaları temel olarak ekmek kesimi için kullansanız da meyve ve sebzelerin kesimi için de ekmek tahtalarını tercih edebilirsiniz.

Ekmek Tahtası Modelleri

Kullanılan malzemenin kaliteli olması, tasarım sürecinde titizlikle hareket edilmesi ve daha pek çok nedenden ötürü ekmek tahtaları; kullanışlılık vadediyor. MyLamp ayrıcalığıyla sizlerle buluşan ekmek tahtaları, kahvaltı ve akşam yemeklerinde servis edilen ekmeklerin dilimlenmesine destek oluyor. Kulp kısmı ile kesilen ürünlerin kolaylıkla taşınmasını sağlayan ekmek tahtası, sahip olduğu özellikler sayesinde ekmek kesimi yanı sıra sebze ve meyve kesiminde de kullanılabilmekte.

Sizler de MyLamp ayrıcalığını bünyesinde taşıyan her bir tasarımı inceleyebilirsiniz. Böylelikle ayrıcalıklı ürünlere sahip olabilir, yemek hazırlama sürecinin efektif bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Ekmek Tahtası Fiyatları

Ekmek tahtaları, temel olarak ekmeklerin dilimlenmesini sağlayan işlevsel bir tasarımdır. Ekmek dilimlenmesi yanı sıra meyve ve sebzelerin de dilimlenmesini mümkün kılan ekmek tahtaları, üzerinde taşıdığı özellikler sayesinde kolay bir kullanım vadediyor. MyLamp, titiz bir üretim süreci sonrasında sizlere birbirinden özel görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken tasarımları sunuyor.

Çok özel modelleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sizlere sunulan her bir ürünü inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Modern dekorasyon için birbirinden özel tasarımlara ev sahipliği yapan MyLamp, sizlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Ekmek tahtalarında modern ve incelikli bir görünüm için MyLamp’ı tercih edin!

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Fethiye Avize Elektrik Elektronik Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.