Filtrele

Fiyat Aralığı

497 498

Sıralama

Lilyum Asya Palmiye Yaprağı Roze Bakır Ayaklı Masa Lambası
Yakında Stoklarımızda
Lilyum Asya Palmiye Yaprağı Fırçalanmış Nikel Masa Lambası
Yakında Stoklarımızda
2 adet ürün bulunmuştur.

Palmiye Masa Lambası

Palmiye Masa Lambası, genellikle çalışma masalarında kullanılan bir aydınlatma ürünüdür. Doğal ve şık görünümüyle dikkatleri üzerine çeken masa lambası modelleri, tasarımındaki zarafet ile sunulmaktadır. Genellikle çalışma masalarında tercih edilmekle birlikte evin farklı yerlerinde de kullanıldığını söylemek mümkündür. Tematik ögeler kullanılarak titizlikle tasarlanan her bir model, MyLamp ayrıcalığıyla sizlerle buluşmakta olup bambunun dayanıklılığını bünyesinde taşımaktadır.

Palmiye Masa Lambaları

Modern dekorasyon noktasında bir hayli önemli olan Palmiye Masa Lambaları, estetik ve şık tasarımlarıyla muhteşem bir görünüm vadetmektedir. Bambu malzeme kullanılarak üretildiği için doğal bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Suya dayanıklılığı ile ön plana çıkan her bir masa lambası modeli, aynı zamanda dış etkilere karşı da dayanıklıdır.

Her bir detayıyla benzersiz bir tasarım olan masa lambaları, çevre dostudur ve insan sağlığına zarar vermez. Renkleri ve sahip olduğu detaylarıyla estetik bir görünüm vadeden masa lambalarını, evinizi modern bir şekilde dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Palmiye Masa Lambası Modelleri

Bambudan, el işçiliği ile titizlikle tasarlanan Palmiye Masa Lambası, çalışma masalarının en özel aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadır. Asya palmiye yaprağından, çok özel işçilikle tasarlanan masa lambalarının zemininde saçtan kesilmiş bir ağırlık bulunuyor. Böylelikle masa lambaları, zemin üzerinde devrilmeden kullanılabilmektedir.

Estetik ve şık görünümleriyle dikkat çeken masa lambası modellerinin her birinde, özel yapım çekme zincirler bulunmaktadır. Bu sayede lambayı açma ve kapama kolaylaşmaktadır. Geniş renk seçenekleriyle ön plana çıkan Palmiye Masa Lambası modellerini kullanarak çok özel ortamlar oluşturabilirsiniz.

Palmiye Masa Lambası Fiyatları

MyLamp tarzını yansıtan Palmiye Masa Lambası modelleri, yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özel imalat masa lambası modelleri, kullanışlılık sağlayan özellikleriyle evin farklı bölümlerinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Göz alıcı renk seçenekleri ve doğal görünümleriyle sizlere sunulan her bir model, çalışma masalarının efektif bir şekilde aydınlatılmasını mümkün kılıyor.

Çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan benzersiz tasarımları inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. MyLamp ayrıcalığıyla sunulan masa lambalarının her biri, modern ve incelikli alanlar için oldukça idealdir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Fethiye Avize Elektrik Elektronik Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.