Filtrele

Fiyat Aralığı

225 450

Sıralama

Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma 25 cm
Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma 25 cm
Ön Sipariş
Yeni
225,00
İncele
Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma - 30 cm
Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma - 30 cm
Ön Sipariş
Yeni
285,00
İncele
Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma - 40 cm
Bahçe & Zemin Kazıklı Glop Aydınlatma - 40 cm
Ön Sipariş
Yeni
450,00
İncele
3 adet ürün bulunmuştur.

Bahçe & Zemin Aydınlatma

Bahçe zemin aydınlatma ürünleri, bahçeli yaşam alanlarında eşsiz bir şıklığı ve sıra dışı aydınlatma olanaklarıyla bütünleştiriyor. Özel tasarımlarıyla fark yaratan bahçe zemin aydınlatma ürünleri, dış mekan dekorasyonu oluştururken ayrıcalıklı bir görünüm elde etmek isteyenler içindir. Oldukça iddialı tasarımların yer aldığı bahçe zemin aydınlatmalarında her zevke, estetik talebe ve aydınlatma ihtiyacına cevap verebilecek modeller bulunuyor. Farklı boyutlarda tasarlanan bu aydınlatma ürünleri, yeşilin ihtişamlı bir aydınlıkla buluşmasını vadediyor.

Bahçe Zemin Aydınlatma Ürünleri

Bahçe zemin aydınlatma ürünleri, bahçeler için özel olarak tasarlanmıştır. Temel olarak aydınlatma ihtiyacını karşılayan bu ürünler, aynı zamanda dış mekan dekorasyonunda fark yaratan bir konsept belirlemek isteyenler için idealdir. Zeminde kullanılıyor olmaları, doğrudan dış mekan dekorasyonuna etkide bulunurken aynı zamanda ideal bir aydınlatma sağlar.

Farklı tasarımlara ev sahipliği yapan bahçe zemin aydınlatma ürünleri, bahçe aydınlatmada en orijinal fikirlerden biridir. Yaşam alanının dış mekan konseptini belirleme konusunda oldukça iddialı olanaklar sunan bu aydınlatma ürünleri, dekoratif ve kullanışlıdır. Dolayısıyla bahçe zemin aydınlatmalarıyla dış mekanda etkileyici bir konsept geliştirirken en etkili aydınlatma da sağlanabilir.

Bahçe Zemin Aydınlatma Modelleri

Bahçe zemin aydınlatma modelleri, bahçe dekorasyonuna renk katacak özelikleriyle farklı ve orijinal bir konsept geliştirebilmeyi vadediyor. Hemen her bahçe için uygun olan modeller, farklı tarzları yansıtma konusunda da kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda bahçe zemin aydınlatma ürünlerinin farklı ampullerle kullanılması da mümkündür.

Kazıklı olarak tasarlanan bahçe zemin aydınlatma ürünleri, bahçenin zeminine kolaylıkla konumlandırılabilir. Özellikle led ampullerle bahçe zemin aydınlatma ürünlerinin fark yaratan bir görünüm vadedeceğini söylemek mümkündür. Bahçe zemin aydınlatma ürünleriyle bahçelerin; renkli, etkileyici, estetik ve işlevsel bir özelliğe sahip olması sağlanabilir.

Bahçe Zemin Aydınlatma Fiyatları

Bahçe emin aydınlatma fiyatları, tercih edilecek modele göre farklılık gösterir. Doğayı ve çevreyi her şart altında korumak isteyenler için polimetilmetakrilattan üretilen modeller, oldukça ideal bir seçenektir. Geri dönüştürülebilir özelliğe sahip olan bu modeller, çevreye asla zarar vermez. Tasarımları, renkleri, kalitesi ve işlevsel özellikleriyle fark yaratan bahçe zemin aydınlatma ürünlerine MyLamp farkıyla sahip olabilirsiniz.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Fethiye Avize Elektrik Elektronik Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.